x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
PL EN DE RU
Total-Pack

RA-S - obrotowe ramię

Owijarki do palet z ruchomym ramieniem

WYMIARY PALET
Max. 1200 x 1200 x 2100 mm (wysokość)
Min.     600 x    600 x  500 mm (wysokość)
Wózek głowicy zawieszony na pasie
Dostępne głowice
M hamulec mechaniczny.
FM hamulec elektromagnetyczny.
LP motoryzowany rozciąg wstępny folii 200 %
Fotokomórka automatycznie wykrywająca wysokość owijanego ładunku
FUNKCJE:
Ustawiana ilość zawojów folii niezależnie na dole i niezależnie  na górze ładunku.
Cykl automatyczny i manualny
- Dwa programy pracy:
 - owijania spiralne tylko do góry.
 - owijanie krzyżowe do dołu do góry i z góry na dół.
Regulowana prędkość obrotowa ramienia (6-12 obr./min).
Łagodny start i zatrzymanie ramienia
Zatrzymanie ramienia  w uprzedniej pozycji startu.
Ramie napędzane za pośrednictwem łańcucha i sprzęgła.
Osłony bezpieczeństwa  i kurtyna świetlna bezpieczeństwa wygradzające strefę pracy maszyny.
Lustro rewizyjne zapewniające podgląd w „niewidocznej” strefie.
Sygnalizacja wizualno – dźwiękowa rozpoczęcia cyklu pracy.

Malowanie proszkowe o zwiększonej wytrzymałości.
Zasilanie: 400 V 50 Hz III-fazy +neutralny + PE (dostępne inne wersje zasilania).

 

« wróć

Kontakt

Total-Pack Sp z o.o.
10-450 Olsztyn
ul. Piłsudskiego 72c

tel: 89 534 36 00
fax: 89 533 67 78
biuro@totalpack.pl
RZESZÓW
35-206 Rzeszów
ul. Okulickiego 18

tel./fax 17 864 25 55
tel. 17 861 14 73
rzeszow@totalpack.pl
WARSZAWA
Platan Park 02-822 Warszawa
ul. Poleczki 23

tel. 22 894 70 78
fax 22 855 78 26
warszawa@totalpack.pl
Witamy na stronie firmy Total – Pack. Naszą specjalnością są wysokiej klasy materiały opakowaniowe, między innymi folie stretch i przemysłowe, taśmy pakowe, jak również urządzenia pakujące. Oferujemy także różnorodne akcesoria usprawniające proces zabezpieczenia towarów. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz bogaty zasób wiedzy z tej dziedziny pozwoliły nam przygotować dla Państwa asortyment, który wyróżnia się znakomitą jakością i wszechstronnością. Jako ceniony producent folii stretch, taśmy pakowej i innych wyrobów, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że spełnią one oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a w razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem.

Folie przemysłowe - Zajmujemy się sprzedażą folii przemysłowych, które wykorzystywane są do zabezpieczania danych towarów. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest pakowanie także przedmiotów o niestandardowych, nietypowych kształtach.

Folie rolnicze - W szerokim asortymencie Total Pack znajdują się wysokiej jakości folie rolnicze do balotów, kiszonek czy sianokiszonki. Ofertę uzupełniają siatki i rękawy siatkowe, a także specjalistyczne sznurki rolnicze. Gwarantujemy duży wybór produktów oraz atrakcyjne ceny.

Taśmy z nadrukiem - Jesteśmy producentem taśm z nadrukiem. Przy tworzeniu tych akcesoriów wykorzystujemy nowoczesny sprzęt. Za jego sprawą możliwe jest uzyskiwanie lakierowanej powłoki zabezpieczającej wierzchnią część produktu. Dzięki temu naniesione grafiki są odpowiednio chronione.

Taśmy samoprzylepne - Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy najwyższej jakości taśmy samoprzylepne. W naszej ofercie dostępne są produkty wykonane z kauczuku naturalnego, modyfikowanego czy akrylu. Do woreczków foliowych proponujemy produkty z PVC, pozwalające na szybkie i łatwe ich zamykanie.

Taśmy pakowe - Dostępne u nas taśmy pakowe to różnorodność ich funkcjonalności, dostosowana do potrzeb naszych klientów. Oferowane są materiały samoprzylepne, maskujące, wzmocnione czy specjalistyczne. Istnieje również możliwość wykonywania na nich nadruków.

Woreczki strunowe - Oferujemy również praktyczne torebki i woreczki strunowe, przeznaczone do przechowywania różnych elementów. Dzięki specjalnemu zamknięciu, możliwe jest ich wielokrotne, bardzo wygodne otwieranie oraz zamykanie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.