x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
PL EN DE RU
Total-Pack

ECO 70 L - zgrzewarka do folii term. PE

 AUTOMATCZNA MASZYNA DO PAKOWANIA W FOLIĘ TERMOKURCZLIWĄ PE
Przeznaczona do pakowania w folię termokurczliwą PE w postaci taśmy.
Produkty wjeżdżają do maszyny na transporterze taśmowym, są owijane folią PE (połączonej i odwijaną z górne i dolnej roli).
Minimalna waga produktu: 2 Kg.
Wydajność: 7-10 zgrzewek / minutę.
Taśma transporter taśmowego wejściowego z poliestru o wysokiej odporności na tarcie 1000 mm długi, i 600 mm szeroki.
Regulowana prędkość przesuwu taśmy transportera.
Prowadnice boczne centrujące.
Cykl pracy aktywowany przez fotokomórkę wykrywającą produkt.
Stałocieplna listwa zgrzewająca o długości 700 mm z odcinaczem, poruszana siłownikiem pneumatycznym ( z zabezpieczeniem wyłączającym gdy natknie się na przeszkodę / produkt).
Termostat kontrolujący temperaturę listwy zgrzewającej (nie pracuje  w trybie automatycznym do czasu osiągnięcia zadanej temperatury).
Wysokość pod listwą zgrzewającą 380 mm.
Dociskacz produktu.
Napędzany odwój folii dolnej i górnej rolki folii.
Folia o max. szerokości 680 mm średnicy nawoju max. 350 mm Grubość 35-100 my.
Tunel termiczny o długości 1300 mm izolowany wełną mineralną.
Otwór wejściowy tunelu 600 x 400 mm (wysokość).
Wymuszony obieg gorącego powietrza.
Temperatura tunelu kontrolowana za pomocą elektronicznego termostatu (maszyna nie pracuje w  trybie automatycznym do czasu uzyskania zadanej temperatury).
Zewnętrzne regulowane żaluzje nadmuchu gorącego powietrza.
Taśma transportera wykonana z nierdzewnej siatki.
Prędkość regulowana za pomocą silnika z motoreduktorem.
Panel sterowania zintegrowany z maszyną.
Moc elektryczna 20 KW.
Zapotrzebowanie na sprężone powietrze 18 L/ minutę.
System wystudzania tunelu.
Cykl manualny / automatyczny.
Wysokość stołu roboczego 850 mm  +- 25 mm.
Zestaw części zamiennych.

AKCESORIA DODATKOWE
Automatyczne rolki centrujące.
Wyjściowe wentylatory chłodzące.
Dociskacz, dla stabilizacji produktu.
Włącznik nożny.
Transporter wyjściowy 200 mm.
Boczne rolki wygładzające.
Kółka transportowe.

« wróć

Kontakt

Total-Pack Sp z o.o.
10-450 Olsztyn
ul. Piłsudskiego 72c

tel: 89 534 36 00
fax: 89 533 67 78
biuro@totalpack.pl
RZESZÓW
35-206 Rzeszów
ul. Okulickiego 18

tel./fax 17 864 25 55
tel. 17 861 14 73
rzeszow@totalpack.pl
WARSZAWA
Platan Park 02-822 Warszawa
ul. Poleczki 23

tel. 22 894 70 78
fax 22 855 78 26
warszawa@totalpack.pl
Witamy na stronie firmy Total – Pack. Naszą specjalnością są wysokiej klasy materiały opakowaniowe, między innymi folie stretch i przemysłowe, taśmy pakowe, jak również urządzenia pakujące. Oferujemy także różnorodne akcesoria usprawniające proces zabezpieczenia towarów. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz bogaty zasób wiedzy z tej dziedziny pozwoliły nam przygotować dla Państwa asortyment, który wyróżnia się znakomitą jakością i wszechstronnością. Jako ceniony producent folii stretch, taśmy pakowej i innych wyrobów, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że spełnią one oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a w razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem.

Folie przemysłowe - Zajmujemy się sprzedażą folii przemysłowych, które wykorzystywane są do zabezpieczania danych towarów. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest pakowanie także przedmiotów o niestandardowych, nietypowych kształtach.

Folie rolnicze - W szerokim asortymencie Total Pack znajdują się wysokiej jakości folie rolnicze do balotów, kiszonek czy sianokiszonki. Ofertę uzupełniają siatki i rękawy siatkowe, a także specjalistyczne sznurki rolnicze. Gwarantujemy duży wybór produktów oraz atrakcyjne ceny.

Taśmy z nadrukiem - Jesteśmy producentem taśm z nadrukiem. Przy tworzeniu tych akcesoriów wykorzystujemy nowoczesny sprzęt. Za jego sprawą możliwe jest uzyskiwanie lakierowanej powłoki zabezpieczającej wierzchnią część produktu. Dzięki temu naniesione grafiki są odpowiednio chronione.

Taśmy samoprzylepne - Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy najwyższej jakości taśmy samoprzylepne. W naszej ofercie dostępne są produkty wykonane z kauczuku naturalnego, modyfikowanego czy akrylu. Do woreczków foliowych proponujemy produkty z PVC, pozwalające na szybkie i łatwe ich zamykanie.

Taśmy pakowe - Dostępne u nas taśmy pakowe to różnorodność ich funkcjonalności, dostosowana do potrzeb naszych klientów. Oferowane są materiały samoprzylepne, maskujące, wzmocnione czy specjalistyczne. Istnieje również możliwość wykonywania na nich nadruków.

Woreczki strunowe - Oferujemy również praktyczne torebki i woreczki strunowe, przeznaczone do przechowywania różnych elementów. Dzięki specjalnemu zamknięciu, możliwe jest ich wielokrotne, bardzo wygodne otwieranie oraz zamykanie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.