x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
PL EN DE RU
Total-Pack

F700 - zgrzewarka do folii term. PE

 PÓŁAUTOMATCZNA MASZYNA DO PAKOWANIA W FOLIĘ TERMOKURCZLIWĄ PE
Wydajność 7-9 zgrzewek /minutę (zależne od wymiarów zgrzewek).
Popychacz pneumatyczny.
Stałocieplna listwa zgrzewająca o długości 700 mm poruszana siłownikiem pneumatycznym.
Termostat elektroniczny kontrolujący temperaturę listwy zgrzewającej z  zabezpieczeniem (maszyna nie pracuje w trybie automatyczny do czasu osiągnięcia zadanej temperatury).
Folia (taśma), PE o szerokości max. 600 mm i średnicy 350 mm. Grubość 35-100 my.
Fotokomórka bezpieczeństwa na listwie zgrzewającej.
Wysokość pod listwą zgrzewającą 380 mm.
Wysokość stołu roboczego 850 mm +- 25 mm.
Mechaniczny dociskacz produktu.
Napędzany odwój folii górnej i dolnej roli.
Tunel termiczny 1200 mm izolowany wełną mineralną i wyposażony w 6 grzałek o mocy 2000 W każda.
Otwór wejściowy tunelu : 600 x 400 mm (wysokość).
Wymuszony obieg gorącego powietrza z żaluzjami regulującymi kierunek i siłę nadmuchu.
Termostat elektroniczny do kontroli temperatury tunelu termicznego z  zabezpieczenie (maszyna nie pracuje w trybie automatycznym do czasu osiągnięcia zadanej temperatury).
Zewnętrzne sterowanie żaluzjami kierunkowymi gorącego powietrza.
Stalowa siatka taśmy transportera napędzana silnikiem z motoreduktorem.
System wychładzania tunelu termicznego.
Tryb pracy manualny / automatyczny.
Tryb pracy „krok po kroku”.
Panel sterowania zintegrowany z maszyną.
Moc elektryczna 14,5 KW.
Zasilanie w sprężone powietrze 6 bar.
 

« wróć

Kontakt

Total-Pack Sp z o.o.
10-450 Olsztyn
ul. Piłsudskiego 72c

tel: 89 534 36 00
fax: 89 533 67 78
biuro@totalpack.pl
RZESZÓW
35-206 Rzeszów
ul. Okulickiego 18

tel./fax 17 864 25 55
tel. 17 861 14 73
rzeszow@totalpack.pl
WARSZAWA
Platan Park 02-822 Warszawa
ul. Poleczki 23

tel. 22 894 70 78
fax 22 855 78 26
warszawa@totalpack.pl
Witamy na stronie firmy Total – Pack. Naszą specjalnością są wysokiej klasy materiały opakowaniowe, między innymi folie stretch i przemysłowe, taśmy pakowe, jak również urządzenia pakujące. Oferujemy także różnorodne akcesoria usprawniające proces zabezpieczenia towarów. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz bogaty zasób wiedzy z tej dziedziny pozwoliły nam przygotować dla Państwa asortyment, który wyróżnia się znakomitą jakością i wszechstronnością. Jako ceniony producent folii stretch, taśmy pakowej i innych wyrobów, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że spełnią one oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a w razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem.

Folie przemysłowe - Zajmujemy się sprzedażą folii przemysłowych, które wykorzystywane są do zabezpieczania danych towarów. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest pakowanie także przedmiotów o niestandardowych, nietypowych kształtach.

Folie rolnicze - W szerokim asortymencie Total Pack znajdują się wysokiej jakości folie rolnicze do balotów, kiszonek czy sianokiszonki. Ofertę uzupełniają siatki i rękawy siatkowe, a także specjalistyczne sznurki rolnicze. Gwarantujemy duży wybór produktów oraz atrakcyjne ceny.

Taśmy z nadrukiem - Jesteśmy producentem taśm z nadrukiem. Przy tworzeniu tych akcesoriów wykorzystujemy nowoczesny sprzęt. Za jego sprawą możliwe jest uzyskiwanie lakierowanej powłoki zabezpieczającej wierzchnią część produktu. Dzięki temu naniesione grafiki są odpowiednio chronione.

Taśmy samoprzylepne - Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy najwyższej jakości taśmy samoprzylepne. W naszej ofercie dostępne są produkty wykonane z kauczuku naturalnego, modyfikowanego czy akrylu. Do woreczków foliowych proponujemy produkty z PVC, pozwalające na szybkie i łatwe ich zamykanie.

Taśmy pakowe - Dostępne u nas taśmy pakowe to różnorodność ich funkcjonalności, dostosowana do potrzeb naszych klientów. Oferowane są materiały samoprzylepne, maskujące, wzmocnione czy specjalistyczne. Istnieje również możliwość wykonywania na nich nadruków.

Woreczki strunowe - Oferujemy również praktyczne torebki i woreczki strunowe, przeznaczone do przechowywania różnych elementów. Dzięki specjalnemu zamknięciu, możliwe jest ich wielokrotne, bardzo wygodne otwieranie oraz zamykanie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.