x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
PL EN DE RU
Total-Pack

Seria SM48

SM48 / SM481
Półautomatyczna zaklejarka do kartonów
– automatyczne dostosowanie do różnych gabarytów kartonów.
Boczny system pasów transportowych (2 x 75 mm szerokości każdy)
Prędkość pasów transportowych 20 m/min. Silniki 0,18 HP
2 głowice zaklejające K12 na taśmę o szerokości 75 mm
Osłony bezpieczeństwa zintegrowane z wyłącznikiem bezpieczeństwa  systemu elektyczno - pneumatycznego.
Cykl pracy SM48:
karton z zamkniętymi klapkami jest wprowadzany do zaklejarki,  górna belka unosząc się do góry  dostosowuje się do wysokości zaklejanego kartonu, boczne belki transportowe dostosowują się do szerokości zaklejanego kartonu boczne pasy transportowe przesuną karton przez zaklejarkę, zaklejarka zaklei karton taśmą klejącą  jednocześnie do dołu i od góry.
Cykl pracy SM481:
karton z zamkniętymi klapkami jest wprowadzany do zaklejarki,  górna belka opuszczając  się do dołu  dostosowuje się do wysokości zaklejanego kartonu, boczne belki transportowe dostosowują się do szerokości zaklejanego kartonu boczne pasy transportowe przesuną karton przez zaklejarkę, zaklejarka zaklei karton taśmą klejącą  jednocześnie do dołu i od góry.
Regulowana wysokość stołu roboczego w zakresie 500-750 mm
Gabaryty kartonów:
min. szerokość: 200 mm  wysokość: 120 mm  długość: 300 mm
max. Szerokość: 800 mm  wysokość: 800 mm  długość:    ∞ mm

SM481-1300
dodatkowe boczne belki z pasami transportowymi zamontowane na górze (2 x 500 mm szerokości każda) – 2 silniki 0,13 HP.
Gabaryty kartonów:
min. szerokość: 200 mm  wysokość: 300 mm  długość: 300 mm
max. Szerokość: 800 mm  wysokość:1300 mm  długość:    ∞ mm

Akcesoria dodatkowe
Kółka
4 kółka z blokadami
RN04-500 mm długi / RN1 – 1 m długi (inne na zapytanie)
wejściowy tren porter rolkowy,  szerokość 800 mm
GTL 800/3 (inne na zapytanie)
wyjściowy transporter rozciągliwy od 1,5 – 4,5 m, szerokość 800 mm.
 

« wróć

Kontakt

Total-Pack Sp z o.o.
10-450 Olsztyn
ul. Piłsudskiego 72c

tel: 89 534 36 00
fax: 89 533 67 78
biuro@totalpack.pl
RZESZÓW
35-206 Rzeszów
ul. Okulickiego 18

tel./fax 17 864 25 55
tel. 17 861 14 73
rzeszow@totalpack.pl
WARSZAWA
Platan Park 02-822 Warszawa
ul. Poleczki 23

tel. 22 894 70 78
fax 22 855 78 26
warszawa@totalpack.pl
Witamy na stronie firmy Total – Pack. Naszą specjalnością są wysokiej klasy materiały opakowaniowe, między innymi folie stretch i przemysłowe, taśmy pakowe, jak również urządzenia pakujące. Oferujemy także różnorodne akcesoria usprawniające proces zabezpieczenia towarów. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz bogaty zasób wiedzy z tej dziedziny pozwoliły nam przygotować dla Państwa asortyment, który wyróżnia się znakomitą jakością i wszechstronnością. Jako ceniony producent folii stretch, taśmy pakowej i innych wyrobów, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że spełnią one oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a w razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem.

Folie przemysłowe - Zajmujemy się sprzedażą folii przemysłowych, które wykorzystywane są do zabezpieczania danych towarów. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest pakowanie także przedmiotów o niestandardowych, nietypowych kształtach.

Folie rolnicze - W szerokim asortymencie Total Pack znajdują się wysokiej jakości folie rolnicze do balotów, kiszonek czy sianokiszonki. Ofertę uzupełniają siatki i rękawy siatkowe, a także specjalistyczne sznurki rolnicze. Gwarantujemy duży wybór produktów oraz atrakcyjne ceny.

Taśmy z nadrukiem - Jesteśmy producentem taśm z nadrukiem. Przy tworzeniu tych akcesoriów wykorzystujemy nowoczesny sprzęt. Za jego sprawą możliwe jest uzyskiwanie lakierowanej powłoki zabezpieczającej wierzchnią część produktu. Dzięki temu naniesione grafiki są odpowiednio chronione.

Taśmy samoprzylepne - Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy najwyższej jakości taśmy samoprzylepne. W naszej ofercie dostępne są produkty wykonane z kauczuku naturalnego, modyfikowanego czy akrylu. Do woreczków foliowych proponujemy produkty z PVC, pozwalające na szybkie i łatwe ich zamykanie.

Taśmy pakowe - Dostępne u nas taśmy pakowe to różnorodność ich funkcjonalności, dostosowana do potrzeb naszych klientów. Oferowane są materiały samoprzylepne, maskujące, wzmocnione czy specjalistyczne. Istnieje również możliwość wykonywania na nich nadruków.

Woreczki strunowe - Oferujemy również praktyczne torebki i woreczki strunowe, przeznaczone do przechowywania różnych elementów. Dzięki specjalnemu zamknięciu, możliwe jest ich wielokrotne, bardzo wygodne otwieranie oraz zamykanie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.