x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
PL EN DE RU
Total-Pack

Seria S8

 Półautomatyczne zaklejarki do kartonów – manualne dostosowanie do różnych gabarytów kartonów.
Ustawiana szerokość i wysokość kartonu za pomocą pokręteł ( w czasie 30 sek)
Boczny system podwójnych pasów transportowych (2 x 50 mm szerokości każdy)
Prędkość pasów transportowych 20 m/min. Silniki 0,18 HP
2 głowice zaklejające K11 na taśmę o szerokości 50 mm (dostępne głowice K12 na taśmę o szerokości 75 )
Regulowana wysokość stołu roboczego w zakresie 500-750 mm
Gabaryty kartonów:
min. szerokość: 130 mm  wysokość: 120 mm  długość: 150 mm
max. Szerokość: 500 mm  wysokość: 500 mm  długość:    ∞ mm

S8/4
Półautomatyczna zaklejarka do kartonów
– manualne dostosowanie do różnych gabarytów kartonów przeznaczona do małych kartonów.
Gabaryty kartonów:
min. szerokość: 105 mm  wysokość:   60 mm  długość: 150 mm
max. Szerokość: 500 mm  wysokość: 500 mm  długość:    ∞ mm

S8/1
Półautomatyczna zaklejarka do kartonów
– manualne dostosowanie do różnych gabarytów kartonów z układem zamykania 3 klapek kartonu.
Gabaryty kartonów:
min. szerokość: 130 mm  wysokość: 120 mm  długość: 150 mm
max. Szerokość: 500 mm  wysokość: 500 mm  długość:    ∞ mm

S08

Półautomatyczna zaklejarka do kartonów – manualne dostosowanie do różnych gabarytów kartonów dla zaklejania kartonów tylko od dołu (zaklejarka bez górnej części)
Gabaryty kartonów:
min. szerokość: 130 mm  wysokość: 120 mm  długość: 150 mm
max. Szerokość: 500 mm  wysokość:   ∞  mm  długość:    ∞ mm

 

« wróć

Kontakt

Total-Pack Sp z o.o.
10-450 Olsztyn
ul. Piłsudskiego 72c

tel: 89 534 36 00
fax: 89 533 67 78
biuro@totalpack.pl
RZESZÓW
35-206 Rzeszów
ul. Okulickiego 18

tel./fax 17 864 25 55
tel. 17 861 14 73
rzeszow@totalpack.pl
WARSZAWA
Platan Park 02-822 Warszawa
ul. Poleczki 23

tel. 22 894 70 78
fax 22 855 78 26
warszawa@totalpack.pl
Witamy na stronie firmy Total – Pack. Naszą specjalnością są wysokiej klasy materiały opakowaniowe, między innymi folie stretch i przemysłowe, taśmy pakowe, jak również urządzenia pakujące. Oferujemy także różnorodne akcesoria usprawniające proces zabezpieczenia towarów. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz bogaty zasób wiedzy z tej dziedziny pozwoliły nam przygotować dla Państwa asortyment, który wyróżnia się znakomitą jakością i wszechstronnością. Jako ceniony producent folii stretch, taśmy pakowej i innych wyrobów, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że spełnią one oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a w razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem.

Folie przemysłowe - Zajmujemy się sprzedażą folii przemysłowych, które wykorzystywane są do zabezpieczania danych towarów. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest pakowanie także przedmiotów o niestandardowych, nietypowych kształtach.

Folie rolnicze - W szerokim asortymencie Total Pack znajdują się wysokiej jakości folie rolnicze do balotów, kiszonek czy sianokiszonki. Ofertę uzupełniają siatki i rękawy siatkowe, a także specjalistyczne sznurki rolnicze. Gwarantujemy duży wybór produktów oraz atrakcyjne ceny.

Taśmy z nadrukiem - Jesteśmy producentem taśm z nadrukiem. Przy tworzeniu tych akcesoriów wykorzystujemy nowoczesny sprzęt. Za jego sprawą możliwe jest uzyskiwanie lakierowanej powłoki zabezpieczającej wierzchnią część produktu. Dzięki temu naniesione grafiki są odpowiednio chronione.

Taśmy samoprzylepne - Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy najwyższej jakości taśmy samoprzylepne. W naszej ofercie dostępne są produkty wykonane z kauczuku naturalnego, modyfikowanego czy akrylu. Do woreczków foliowych proponujemy produkty z PVC, pozwalające na szybkie i łatwe ich zamykanie.

Taśmy pakowe - Dostępne u nas taśmy pakowe to różnorodność ich funkcjonalności, dostosowana do potrzeb naszych klientów. Oferowane są materiały samoprzylepne, maskujące, wzmocnione czy specjalistyczne. Istnieje również możliwość wykonywania na nich nadruków.

Woreczki strunowe - Oferujemy również praktyczne torebki i woreczki strunowe, przeznaczone do przechowywania różnych elementów. Dzięki specjalnemu zamknięciu, możliwe jest ich wielokrotne, bardzo wygodne otwieranie oraz zamykanie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.