x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
PL EN DE RU

Transportery napędzane

 90 ° TRANSPORTER PRZESUWAJACY

D90
Transporter wyposażony w napędzane rolki o średnicy 48 mm ze sprzęgłem. Zatrzymują się gdy karton znajdujący się na nich dotarł do zderzaka i  nie może się przesuwać dalej i zaczynają pracę ponownie, gdy karton zostanie przesunięty. Gdy karton dotrze do zderzaka, popychacz pneumatyczny przepchnie karton prostopadle 90° do kierunku z którego karton został wprowadzony.  Tym samym zostanie zmieniony kierunek ruch kartonu bez jego obracania.

NAPĘDZANE TRANSPORTERY TASMOWE / ROLKOWE
CT
Napędzane transportery taśmowe o szerokości 500 mm
Długości 1, 2, 3, 4 m.
Standardowa prędkość: 14 metrów/minutę
Opcja regulacji prędkości
Opcja specjalnych taśm :
do przemysłu spożywczego
z wypustkami.
Opcjonalne prowadnice boczne
Nogi ST standardowo załączane z transporterem

HD50
Napędzany transporter rolkowy o szerokości 500 mm
Długości 2 i 3 m
Standardowa prędkość: 14 metrów/minutę
Opcja regulacji prędkości
Stałe rolki (M) lub rolki ze sprzęgłem (MF)
Rolki MF zatrzymują się gdy znajdujący się na nich karton nie może przesuwać się dalej.
Opcjonalne prowadnice boczne (HG)
Nogi standardowo załączane z transporterem
HST do transporterów z wysokim profilem 120 mm

« wróć

Kontakt

Total-Pack Sp z o.o.
10-450 Olsztyn
ul. Piłsudskiego 72c

tel: 89 534 36 00
fax: 89 533 67 78
biuro@totalpack.pl
RZESZÓW
35-206 Rzeszów
ul. Okulickiego 18

tel./fax 17 864 25 55
tel. 17 861 14 73
rzeszow@totalpack.pl
WARSZAWA
Platan Park 02-822 Warszawa
ul. Poleczki 23

tel. 22 894 70 78
fax 22 855 78 26
warszawa@totalpack.pl
Witamy na stronie firmy Total – Pack. Naszą specjalnością są wysokiej klasy materiały opakowaniowe, między innymi folie stretch i przemysłowe, taśmy pakowe, jak również urządzenia pakujące. Oferujemy także różnorodne akcesoria usprawniające proces zabezpieczenia towarów. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz bogaty zasób wiedzy z tej dziedziny pozwoliły nam przygotować dla Państwa asortyment, który wyróżnia się znakomitą jakością i wszechstronnością. Jako ceniony producent folii stretch, taśmy pakowej i innych wyrobów, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że spełnią one oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a w razie wątpliwości służymy fachowym doradztwem.

Folie przemysłowe - Zajmujemy się sprzedażą folii przemysłowych, które wykorzystywane są do zabezpieczania danych towarów. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest pakowanie także przedmiotów o niestandardowych, nietypowych kształtach.

Folie rolnicze - W szerokim asortymencie Total Pack znajdują się wysokiej jakości folie rolnicze do balotów, kiszonek czy sianokiszonki. Ofertę uzupełniają siatki i rękawy siatkowe, a także specjalistyczne sznurki rolnicze. Gwarantujemy duży wybór produktów oraz atrakcyjne ceny.

Taśmy z nadrukiem - Jesteśmy producentem taśm z nadrukiem. Przy tworzeniu tych akcesoriów wykorzystujemy nowoczesny sprzęt. Za jego sprawą możliwe jest uzyskiwanie lakierowanej powłoki zabezpieczającej wierzchnią część produktu. Dzięki temu naniesione grafiki są odpowiednio chronione.

Taśmy samoprzylepne - Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy najwyższej jakości taśmy samoprzylepne. W naszej ofercie dostępne są produkty wykonane z kauczuku naturalnego, modyfikowanego czy akrylu. Do woreczków foliowych proponujemy produkty z PVC, pozwalające na szybkie i łatwe ich zamykanie.

Taśmy pakowe - Dostępne u nas taśmy pakowe to różnorodność ich funkcjonalności, dostosowana do potrzeb naszych klientów. Oferowane są materiały samoprzylepne, maskujące, wzmocnione czy specjalistyczne. Istnieje również możliwość wykonywania na nich nadruków.

Woreczki strunowe - Oferujemy również praktyczne torebki i woreczki strunowe, przeznaczone do przechowywania różnych elementów. Dzięki specjalnemu zamknięciu, możliwe jest ich wielokrotne, bardzo wygodne otwieranie oraz zamykanie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.